Audi A4 1.9TDI 81KW 4x4 – KM OK

Sdílejte inzerát  
Prodej Audi A4 1997

Věříme v úspěch - jsme Business Partner HC Komety Brno. Pro další velké fotky, foto VINu a kompletní ověření Cebia, přejděte na naše stránky www.autocentro.cz. Na našich stránkách vyfocená Rakouská STK pro kontrolu KM: dne 16.3.2016 mělo auto najeto 258.423KM. Dále vyfocená servisní knížka – do roku 2012 pouze Audi servis – dále jen kvalitní nezávislý servis – poslední ve 260tkm. Homologovaný snížení podvozek. Quattro. Úsporný a svižný motor 110PS. Do provozu 12/1997 – model 1998. Praktické tažné zařízení. Toto vozidlo prošlo v našem autoservisu celkovou předprodejní kontrolou. Rok výroby je totožný s rokem uvedením do provozu. Nic netajíme - lustrace CEBIA a vyfocen VIN u každého vozidla. Doživotní záruka legálního původu auta. Auto je po dovozové STK, z bazaru odjíždíte dle pravidel provozu.

Poraďte se s přáteli, sdílejte na Facebooku Zkopírovat link inzerátu  


Topování inzerátu

Chcete, aby byl Váš inzerát více vidět? Topněte si ho!

Topování inzerátu znamená jeho posunutí ve výpisu dopředu. První topování posouvá inzerát o 7 dnů, druhé o 6 dní, ..., sedmé o 1 den. Zaplatit lze pomocí Premium SMS nebo pomocí on-line platby.

Zaplatit on-line pomocí  

Topnutí pomocí SMS

Poukázku na topnutí inzerátu získáte zasláním SMS ve tvaru AUTOPES na telefonní číslo 90709. Následně Vám bude doručen kód, který vyplníte níže do kolonky Poukázka.

Cena jedné SMS je 50 Kč vč. DPH.

Službu technicky zajišťuje ComGate Payments, a.s., www.platmobilem.cz, služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a O2.

Podporované on-line platby, platby kartou a bankovním převodem:

Topování pomocí poukázky

Audi A4 ostatní nabídky Audi

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace